پیشرفته‌ترین سامانه رایگان فروش خودرو / موتور سیکلت

هیوندای هیبرید قیمت خورد


به گزارش تیم فنی OTO118 به نقل از عصرخودرو شرکت پاکرو پیش از این در زمینه واردات تویوتا کمری هیبرید فعالیت داشته از سال 1395 اقدام به واردات خودروهای هیوندای هیبرید کرده و هم اکنون نماینده رسمی هیوندای کره است. گواهی نامه فعالیت شرکت پاکرو مستقیما از هیوندای موتورز کره جنوبی و  عنوان تنها نماینده رسمی این شرکت در بخش هیبرید های هیوندای در ایران را دارد.
در مراسم نمایش محصولات هیبرید شرکت پاکرو که مستقیم از کره به سفارش ایران وارد می شوند نعمتی، مدیر سرویس شرکت پاکرو، با اشار به اینکه رونمایی این محصولات از نمایشگاه تبریز شروع شده و مورد استقبال بالایی واقع شد و حالا با ورود 100 دستگاه از این محصول، همه مجوزها برای عرضه محصول آماده است.
وی با اشاره به اینکه دوره اموزشی تعمیرات و خدمات از هفته پیش آغاز شده، افزود:هدف شرکت برداشتن گامی در کاهش آلودگی است. ما این خودروهای هیبرید را برای ناوگان تاکسیرانی در نظر داریم.
نعمتی با تاکید براینکه مطابق با وضعیت فروش شبکه عاملیت گسترده ای نیز برای این محصولات در نظر گرفته شده است و پنج شهر اصلی مورد نظر شیراز، مشهد، تبریزف قم و تهران خواهند بود و با توجه به حجم عرضه و فروش عاملیت ها افزایش پیدا خواهند کرد.
وی افزود: البته نمایندگی ها و عامیلیت ها به صورت مولتی برند هستند و پرسنل مربوط به آن ها آموزش های ویژه هیونداهای هیبرید را دیده اند و در این نمایندگی ها فضایی مجزا برای شرکت پاکرو وجود دارد. مرکز تخصصی تهران که شامل تعمیرگاه مرکزی و عاملیت اصلی است در 3 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.
نعمتی با اشاره به این که هیوندای GL تیپ یک ویژه تاکسیرانی است، افزود: دو تیپ دیگر مطابق الزامات تاکسیرانی نیست و در آپشن هایشان با تیپ GL تفاوت و سطح بالاتری دارند. این دو تیپ GLSیعنی نمونه فول و GLS پلاس هست که نسبت به مدل فول کمی لوکس تر است. مدل GL  با قیمت 165 میلیون تومان، مدل فول 180 میلیون تومان و و مدل پلاس 190 میلیون تومان قیمت خواهند داشت.
مدیر فنی پاکرو نیز با اشاره به اینکه این شرکت تصمیم به ورود مقتدرانه در حیطه اتوبوها و موتورسیکلت های برقی دارد، افزود: ما فعلا با هیوندای هیبرید کار را اغاز کرده ایم
نفری در ادامه افزود: هنوز هیچ خودرویی به بازار ارائه نشده است و تنها در انتظار مجوز فروش هستیم تا عرضه محصولات را آغاز کنیم.  تاکسیرانی شهرداری برای خریداران این محصول 30 میلیون تومان سوبسید می دهد و بانک انصار نیز این محصولات را با تسهیلات  100 میلیون تومانی لیزینگ می کند و متقاضیان تنها با پرداخت 30 میلیون تومان می توانند اقدام به خرید تاکسی ها کنند.
وی با اشاره به اینکه برنامه سال آینده شرکت پاکرو واردات 5000 دستگاه سوناتا هیبرید  خواهد بود، افزود: تا این لحظه 100 دستگاه خودرو وارد شده و ورود 500 دستگاه دیگر نیز تا پایان امسال هدف گذاری شده است.

منبع:عصرخودرو