پیشرفته‌ترین سامانه رایگان فروش خودرو / موتور سیکلت

قوانین سایت

کاربر گرامی، براي عضویت در این وب‌ سایت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه شروع عضويت و استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده میباشد. لازم به ذکر است این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، با توجه به قوانین رایج مملکتی و امکان تغییرات در مصوبات قانونی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به تغییر و تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.  1. وب سایتOTO118، یک وب سایت اطلاع رسانی و سرویس دهی به زبان فارسی است. لذا تمامی متون درج شده باید به زبان فارسی بوده و نوشته های انگلیسی و یا (فینگلیش) قابل نمایش نخواهد بود و آگهی بصورت غیر فعال باقی خواهد ماند.

  2. در این وب سایت، درج کننده اطلاعات، شخصا مالک ومسئول مطالب ارائه شده محسوب می شود، لذا تمامی ابعاد حقوقی و قضایی و پیگیری های اشتباهات اطلاعات درج شده متوجه ایشان بوده و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

  3. درج اطلاعاتی که باعث نقض قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران و قوانین سایت شود توسط هریک از کاربران ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

  4. آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا از نظر فنی توسط تیم OTO118 تائید و سپس نمایش داده خواهد شد. تایید آگهی توسط تیم OTO118 نافع مسئولیت حقوقی کاربر ثبت کننده آگهی نخواهد بود و درج کننده اطلاعات، از حیث ابعاد حقوقی و قضایی، شخصا مالک ومسئول مطالب ارائه شده محسوب می شود.

  5. سرویس گوش بزنگ از طریق ارسال پیام کوتاه، و ثبت در حساب کاربری به اطلاع کاربر خواهد رسید و در صورت عدم دریافت پیامک از سوی کاربر به هر دلیلی (خرابی دستگاه، مسدود بودن شماره و غیره) تیم OTO118 هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. لذا به کاربران توصیه میشود برای آگاهی از پیام های سایت حداقل روزی یکبار حساب کاربری خود را بررسی نمایند.

  6. غیرفعال شدن آگهی های درج شده و سایر اخطارها و پیام های تیم فنی OTO118، تنها در حساب کاربری به اطلاع کاربران خواهد رسید. لذا به کاربران توصیه میشود برای آگاهی از پیام های سایت حداقل روزی یکبار حساب کاربری خود را بررسی نمایند.

  7. هر کاربر بمنظور ورود به سایت و عضویت ملزم به ثبت شماره همراه خود بوده و این امکان را دارد تا در هنگام ثبت آگهی از شماره های دیگر (مانند شماره تلفن ثابت، شماره همراه دیگر) به عنوان اطلاعات تماس استفاده کند.

  8. هر آگهی فروش صرفا جهت نمایش اطلاعات یک خودرو بوده و درصورت ارائه اطلاعات اضافی در مورد خودروهای دیگر بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

  9. تمامی تماسهای الکترونیک با سایت OTO118 بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.

  10. هر گونه کپی برداری از اطلاعات، نوشتار و تصاویر آگهی ها و آگاهی دهندگان، اخبار، مقاله ها، و سایر مطالب از سایت OTO118 ، چه به شکل دستی و یا خودکار، بدون ذکر منبع و کسب اجازه از تیم فنی OTO118 غیر مجاز بوده و طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.